Mieszkanie Pyskowice
Pyskowice, śląskie
- 249 000 zł
- 90,79 m²
- 2 742,59 zł/m²
Irena Gintowt
Skontaktuj się
Mieszkanie Pyskowice
Pyskowice, śląskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mieszkanie Pyskowice
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
249 000 zł 90,79 m² 2 742,59 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/1
4
-
garaż
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 249 000 zł (2 742,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 90,79 m², 4 pokoje; stan: do remontu
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: dom wolnostojący
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 1 zł
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec, własne
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: OBSŁUGA INWESTYCJNA NIERUCHOMOŚCI CZAPLA & CZAPLA, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: NIC-MS-1496
Lokalizacja
- Adres: Pyskowice, gliwicki, śląskie
Opis nieruchomości
Mieszkania z ogrodem.
Pyskowice ul. Mickiewicza 11.
Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 90,79 m² , usytuowany na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego , dwulokalowego położony na działce o pow. 675 m2. Podpiwniczony. Dodatkowo garaż w zabudowie szeregowej. Możliwość korzystania z ogrodu. (...)
501 432...
501 432 029