Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pyskowice

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana, ul. Ptasia

Pyskowice,śląskie

239 000 zł1 642 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie układ, kształt działki oraz lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł47,65 m² 5 664,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu z duszą w sercu Pyskowic! Jeśli marzysz o urokliwym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa

Pyskowice,śląskie

4 500 zł1 800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia plac, położony na działce o nr geodezyjnym 1295/11 w Pyskowicach w obrębie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Pyskowice,śląskie

2 850 zł285 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 285 mkw. Wymiary hali -wiata 17 długości szerokości 17 m. Teren ogrodzony monitorowany. Parking przed wiatą. Teren monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

295 000 zł921 m² 320,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 921 mkw, położonej w spokojnej, zielonej części Pyskowic przy ul. Traugutta. To wyjątkowe miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością, gdzie poranna kawa na balkonie smakuje lepiej. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Pyskowice

Pyskowice,śląskie

99 990 zł4 470 m² 22,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4470 m2 położona w Dzierżnie dzielnicy Pyskowic. W mpzp działka oznaczona jako Łąka. Działka jest częściowo zalesiona. Położona pomiędzy ulicami Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,76 m² 3 328,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,76 m2, zlokalizowane w Pyskowicach przy ul. Ogrodowej 22, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Budynek po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

Dom, ul. Sienkiewicza

Pyskowice,śląskie

154 954 zł119,19 m² 1 300,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiejska

Pyskowice,śląskie

300 000 zł1 300 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka pod lasem idealna pod budowę domu, płaska z zadrzewieniem, ogrodzona, sucha, piękna okolica, cisza i spokój, blisko do jezior, do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Pyskowice

Pyskowice,śląskie

15 740 200 zł78 701 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuje na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 78 701m2. Działki dzielą się na: -powierzchnię: 25 145m2 o wymiarach: dł. 871m, szer. 29m -powierzchnię 30 866m2 o wymiarach: dł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Paderewskiego

Pyskowice,śląskie

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną w Pyskowicach na ulicy Paderewskiego. Zadbany budynek, wyremontowany lokal, duża witryna, parking przed lokalem. Idealne pod usługi, sklep, lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

12 200 000 zł4 100 m² 2 975,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prezentujemy halę produkcyjną o pow. 4100 m2. Wysokiej jakości posadzka przemysłowa, 5 bram wjazdowych, ogrzewanie, monitoring, alarm i pełne zaplecze administracyjno-socjalne a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Gliwicka

Pyskowice,śląskie

463 200 zł3 860 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt 3860 m o potencjale inwestycyjnym w Pyskowicach Świetna lokalizacja zainwestuj tam, gdzie rozwija się przemysł. Na sprzedaż działka o charakterze inwestycyjno-gospodarczym położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyskowice

Pyskowice,śląskie

379 900 zł63 m² 6 030,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w Pyskowicach cena do negocjacji Powierzchnia: 63,57 m | Piętro: 4 | Balkon Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Pyskowice,śląskie

380 000 zł76 m² 5 019,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

***rezerwacja*** To duże mieszkanie o powierzchni ponad 70 m2, zlokalizowane przy ulicy Dworcowej w Pyskowicach, znajdujące się na czwartym piętrze to świetna propozycja nie tylko dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyskowice,śląskie

549 000 zł88 m² 6 217,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, które da Ci przestrzeń, a jednocześnie zapewni komfort życia w centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki Boczna

Pyskowice,śląskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiej infrastruktury z kameralnym klimatem bocznej uliczki? Masz dość długich dojazdów do sklepu czy przedszkola, a jednocześnie cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Gliwicka

Pyskowice,śląskie

1 320 000 zł4 936 m² 267,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Pyskowicach zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Gliwickiej, tj. Drodze Wojewódzkiej nr 901, pomiędzy Gliwicami a centrum Pyskowic. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

2 113 000 zł8 452 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż grunt inwestycyjny w Pyskowicach przy skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich. Nieruchomość gruntowa nie zabudowana, płaska, o powierzchni 8452 m2 , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Gliwicka

Pyskowice,śląskie

2 700 000 zł8 800 m² 306,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Grunt inwestycyjny pod usługi prawo i lewo skręt z ul. Gliwickiej 8800 M2 nadaje się pod hale sklep kontakt tylko telefoniczny Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

3 100 000 zł1 320 m² 2 348,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Prezentujemy halę magazynową o pow. 1320 m2. Działka 8000m2 Wysokiej jakości posadzka przemysłowa ,brama wjazdowa, monitoring, alarm i pełne zaplecze (istnieje możliwość zakupu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyskowice

Pyskowice,śląskie

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne, słoneczne mieszkanie na Osiedlu Wieczorka w Pyskowicach. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w środkowej klatce ładnego , ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Pyskowice,śląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zaciszu Pyskowic blisko dworca pkp. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Pyskowice,śląskie

10 000 000 zł1 900 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 546 m²

Teren inwestycyjny, hala+ budynek biurowy - pyskowice Na sprzedaż teren o powierzchni 17546 m2 , na którym znajduje się nowo wybudowana hala 1440 m2 oraz budynek biurowy 460 m2. Hala jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pyskowice,śląskie

189 000 zł642 m² 294,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*nowa oferta działki* tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej* Na sprzedaż przedstawiamy działkę budowlaną zlokalizowaną w Pyskowicach na Osiedlu Ptasim. Nieruchomość o powierzchni 642.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pyskowice

Pyskowice,śląskie

400 000 zł443 m² 902,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: działka o regularnych kształtach, zbliżonych do prostokąta, ogrodzona w całości, teren płaski, zaniedbany. W centralnej części działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Pyskowice,śląskie

4 200 000 zł27 355 m² 153,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni sumarycznej 2,7355 ha, położone w malowniczej okolicy Pyskowic, dzielnicy Dzierżno. Działki mają nieregularny kształt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pyskowice

Pyskowice,śląskie

2 490 000 zł218 m² 11 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 602 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami mieszkalnym i usługowymi, położona w południowej części miasta Pyskowic. Budynek mieszkalny składa się z 2 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pyskowice,śląskie

360 000 zł85 m² 4 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Pyskowicach, przy ulicy Wyszyńskiego, które znajduje się na 1 piętrze i posiada powierzchnię około 85m2. To doskonała okazja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pyskowice,śląskie

230 000 zł43 m² 5 377,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam do zaoferowania mieszkanie typu duża kawalerka z możliwością przebudowania na mieszkanie 2 pokojowe, w Pyskowicach przy Rynku, ulica Powstańców Śląskich. Mieszkanie posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyskowice

Pyskowice,śląskie

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Pyskowicach cena do negocjacji Powierzchnia: 63,57 m | Piętro: 4 | Balkon Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

640 000 zł3 306 m² 193,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny wraz z budynkami do adaptacji. 3306 m2. Budynek główny 9m x 18m. Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego : tereny usług - oznaczone symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pyskowice,śląskie

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyposażona w sprzęty agd kawalerka gotowa do zamieszkania! * Miejsce parkingowe w podwórzu* * budynek świeżo po termomodernizacji (zakończone prace wrzesień 2025) * na przełomie stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

460 000 zł1 639 m² 280,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą działkę budowlano-usługową , teren ogrodzony 1639m2. Teren oznaczony 15M-U maksymalna wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych i mieszkalno - usługowych: do wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

1 400 000 zł7 851 m² 178,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny wraz z budynkiem do adaptacji. 7851 m2. Budynek główny 10m x 32m. Teren przygotowany pod dalszą zabudowę , zrobione profesjonalne odwodnienie. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

3 100 000 zł1 320 m² 2 348,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

13 300 000 zł4 100 m² 3 243,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pyskowice,śląskie

460 000 zł1 639 m² 280,66 zł/m²

 

 

 

Pyskowice,śląskie

1 400 000 zł7 851 m² 178,32 zł/m²

 

 

 

Pyskowice,śląskie

640 000 zł3 306 m² 193,59 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij